Vyberte sa s nami po stopách vojny v Ukrajine. Spolu s redaktorkou RTVS Kristínou Chrenkovou a reportérom Tomášom Forróom nazrieme vďaka jeho unikátnym nahrávkam do srdca najväčšieho konfliktu v Európe od čias 2. svetovej vojny. Ocitneme sa najnebezpečnejších miestach, ktoré pred bombami chránia vojakov aj civilistov a rozpovieme neuveriteľný príbeh o nenávisti, mocenských ambíciách, korupcii ale aj o odpore, slobode a odvahe. V blate zákopov, pri svetle sviečok aj za zvuku výbuchov – v seriáli Vydavateľstva Absynt budeme hovoriť o vojne inak než sme zvyknutí z bežného spravodajstva.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 20. 2. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 31 minút

Epizódy

episode thumbnail

6. Na Kyjev!

V ďalšej časti podcastovej série Za spevom sirén sa pozrieme priamo do Kyjeva počas obliehania ruskou armádou v prvých dňoch…

V ďalšej časti podcastovej série Za spevom sirén sa pozrieme priamo do Kyjeva počas obliehania ruskou armádou v prvých dňoch…

Za spevom sirén - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Vyberte sa s nami po stopách vojny v Ukrajine. Spolu s redaktorkou RTVS Kristínou Chrenkovou a reportérom Tomášom Forróom nazrieme vďaka jeho unikátnym nahrávkam do srdca najväčšieho konfliktu v Európe od čias 2. svetovej vojny. Ocitneme sa najnebezpečnejších miestach, ktoré pred bombami chránia vojakov aj civilistov a rozpovieme neuveriteľný príbeh o nenávisti, mocenských ambíciách, korupcii ale aj o odpore, slobode a odvahe. V blate zákopov, pri svetle sviečok aj za zvuku výbuchov - v seriáli Vydavateľstva Absynt budeme hovoriť o vojne inak než sme zvyknutí z bežného spravodajstva.

Za spevom sirén je zaradený do kategórie Spoločnosť a kultúra. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú CHOĎ DO..., NA GAUČI Podcasts, TOUR DE SVET, VZŤAHY s.r.o., Ľudskosť.