Dnes tu máme veľmi špeciálnu epizódu a špeciálnou ju robí to, že máme hosťa! Prvým hosťom v histórii podcastu ZLEPŠUJ SA je Tony Dúbravec – veľmi zaujímavý chlapík, ktorý sa živí marketingom, v minulosti úspešne blogoval a dnes má aj svoj vlastný podcast. Tony sa za posledných 8 rokov výrazne posunul od brigád za pokladňou či na stavbe k práci pre značky ako BMW Slovensko, Tatra Banka, Slovnaft, či Dobrý Anjel. V rozhovore sme sa tiež rozprávali o tom, ako on vníma osobný rozvoj, čo alebo kto ho motivuje, inšpiruje, a prečo by sme sa všetci mali snažiť vytvoriť si vzťah k práci, ktorú robíme. 

Priniesol ti tento podcast niečo hodnotné? Namotivoval ťa k niečomu, čo si dlho odkladal/a alebo ťa prinútil zamyslieť sa nad tým kým si a kým môžeš byť?

Ak áno, prosím pozdieľaj to s niekým vo svojom okolí. Možno aj on/ona práve teraz potrebuje nakopnúť, inšpirovať, povzbudiť. Spolu tak môžeme doslova meniť svet. Možno nie celú planétu, ale celý svet jednému človeku. Za tých pár sekúnd to stojí, no nie?
www.zlepsujsa.sk