Artstory je galéria, kde si vystavované obrazy vyberáte vy. Podcast o umení, v ktorom nám kurátorka do ucha, Michaela Šimonová, predstaví skrytý význam a súvislosti v svetovo známych umeleckých dielach. Vydavateľ elektronickej periodickej publikácie Artstory pre Občianske združenie ArtStory: Webster, spol. s.r.o., Boženy Němcovej 8, 811 04 Bratislava, IČO:35810769.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 3. 2. 2021 info

Priemerná dĺžka epizódy je 21 minút

Epizódy

episode thumbnail

Gismonda od Alfonsa Muchu | Prelomové diela #1

Kedy a prečo nastane moment v umelcovej kariére, keď sa z jedného diela zrazu stane ikona odrážajúca svoju dobu? Alfons Mucha…

Kedy a prečo nastane moment v umelcovej kariére, keď sa z jedného diela zrazu stane ikona odrážajúca svoju dobu? Alfons Mucha…

ArtStory - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Artstory je galéria, kde si vystavované obrazy vyberáte vy. Podcast o umení, v ktorom nám kurátorka do ucha, Michaela Šimonová, predstaví skrytý význam a súvislosti v svetovo známych umeleckých dielach. Vydavateľ elektronickej periodickej publikácie Artstory pre Občianske združenie ArtStory: Webster, spol. s.r.o., Boženy Němcovej 8, 811 04 Bratislava, IČO:35810769.

ArtStory je zaradený do kategórie Umenie. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú ŽRÚTI, Podcast SNG, SND – Sme Národné, POTTcastER, plan.art – neprvoplánovo o umení a kultúre.