Tím je súčasťou Odboru inovatívnych prístupov v zdravotníctve na Ministerstve zdravotníctva SR. Poslaním tímu je prinášať komplexné riešenia zdravotnej politiky založené na svetových vedomostiach z behaviorálnej vedy, ktoré sú testované v experimentálnych laboratóriách a v terénnych experimentoch. Pomocou tohto prístupu bude možné znižovať riziko spojené s negatívnym dopadom na sociálno-ekonomické ukazovatele.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 9. 3. 2020 info

Priemerná dĺžka epizódy je 18 minút

Epizódy

beet health - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Tím je súčasťou Odboru inovatívnych prístupov v zdravotníctve na Ministerstve zdravotníctva SR. Poslaním tímu je prinášať komplexné riešenia zdravotnej politiky založené na svetových vedomostiach z behaviorálnej vedy, ktoré sú testované v experimentálnych laboratóriách a v terénnych experimentoch. Pomocou tohto prístupu bude možné znižovať riziko spojené s negatívnym dopadom na sociálno-ekonomické ukazovatele.

beet health je zaradený do kategórie Vláda.

beet health je zaradený do kategórie Vláda. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú po.DIAĽNICI, Formality stranou, Z petržalskej obývačky, Plán pre budúcnosť, Bystrický podcast.