Rasťo Vasilišin sa rozpráva s najzaujímavejšími ľuďmi z oblasti businessu, financií a bitcoinu. Od úspešných investorov po kultúrne ikony, Rasťo sa prepája “starý svet” financií s bitcoinovým štandardom.

Host Ras Vasilisin talks to the most interesting people in business, finance, and bitcoin. From successful investors to cultural icons, Ras helps you to bridge traditional finance with bitcoin standard and beyond.


Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 3. 3. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 36 minút

Epizódy

episode thumbnail

1. Martin Tkáč a jeho príbeh oKrypte

Dnes sa rozprávame s Martinom Tkáčom, zakladateľom oKrypte.sk, Satosi.sk a spoluzakladateľ ToTheMoon Studia. V tejto epizóde sa dozviete prečo sa…

Dnes sa rozprávame s Martinom Tkáčom, zakladateľom oKrypte.sk, Satosi.sk a spoluzakladateľ ToTheMoon Studia. V tejto epizóde sa dozviete prečo sa…

Beyond Money - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Rasťo Vasilišin sa rozpráva s najzaujímavejšími ľuďmi z oblasti businessu, financií a bitcoinu. Od úspešných investorov po kultúrne ikony, Rasťo sa prepája “starý svet” financií s bitcoinovým štandardom.Host Ras Vasilisin talks to the most interesting people in business, finance, and bitcoin. From successful investors to cultural icons, Ras helps you to bridge traditional finance with bitcoin standard and beyond. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

Beyond Money je zaradený do kategórie Biznis, Investovanie, Podnikanie.

Beyond Money je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Inteligentné Investovanie, Ekonómia ľudskou rečou, Index, Zlé peniaze, dobrý život - Juraj Karpiš, buzzworld by gabo & peťo.