10 otázok šitých na mieru a radosť do éteru vám prinášajú Pavol Jančovič a Marián Stanzl. Chlapiny sú podcast pre radosť. Našu, našich hostí a samozrejme vašu, milí naši poslucháči. Ak vám pri počúvaní vyčaríme úsmev na tvári, zlepšíme deň, alebo vás inšpirujeme zaujímavou myšlienkou, naša radosť bude o to väčšia.

A aby sme nezabudli. Chlapina je človek, ktorý kráča za svojim snom. Má odvahu byť sám sebou, hľadá správne odpovede, vonia človečinou a zmenu vníma ako príležitosť. Chlapina má radosť zo života a vie si priznať chybu. Hrá fér, vie prijať iný uhol pohľadu a inšpiruje druhých. 

Nuž a rozprávať sa s takýmto človekom je čistá radosť. Prajeme vám príjemné počúvanie.

Epizódy

Nenašli sa žiadne epizódy

Chlapiny, podcast pre radosť - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . 10 otázok šitých na mieru a radosť do éteru vám prinášajú Pavol Jančovič a Marián Stanzl. Chlapiny sú podcast pre radosť. Našu, našich hostí a samozrejme vašu, milí naši poslucháči. Ak vám pri počúvaní vyčaríme úsmev na tvári, zlepšíme deň, alebo vás inšpirujeme zaujímavou myšlienkou, naša radosť bude o to väčšia.A aby sme nezabudli. Chlapina je človek, ktorý kráča za svojim snom. Má odvahu byť sám sebou, hľadá správne odpovede, vonia človečinou a zmenu vníma ako príležitosť. Chlapina má radosť zo života a vie si priznať chybu. Hrá fér, vie prijať iný uhol pohľadu a inšpiruje druhých. Nuž a rozprávať sa s takýmto človekom je čistá radosť. Prajeme vám príjemné počúvanie.

Chlapiny, podcast pre radosť je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Forbes 30 pod 30, buzzworld by gabo & peťo, Index, Ekonómia ľudskou rečou, Michal Truban Podcast.