Máme na Slovensku vôbec nejakých filantropov? Alebo ešte lepšie – filantropky? Ak áno, čo robia a ako pomáhajú? A sú medzi nimi aj mladí ľudia, alebo musí byť správny filantrop starý a mať na účte milióny? V podcaste Impact Talks vám predstavíme osobnosti z biznisu, kultúry a športu, ktoré búrajú zaužívané predstavy o filantropii. Srdciarov, ktorí pomáhajú intuitívne, aj tých, ktorí sa snažia o čo najväčší spoločenský dopad. Lebo filantropia je pestrá a zďaleka nie je iba o rozdávaní peňazí. Veríme, že sa tento podcast stane inšpiráciou a pomôže k filantropii pritiahnuť ďalších väčších darcov.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 26. 4. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 31 minút

Epizódy

Impact Talks - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Máme na Slovensku vôbec nejakých filantropov? Alebo ešte lepšie – filantropky? Ak áno, čo robia a ako pomáhajú? A sú medzi nimi aj mladí ľudia, alebo musí byť správny filantrop starý a mať na účte milióny? V podcaste Impact Talks vám predstavíme osobnosti z biznisu, kultúry a športu, ktoré búrajú zaužívané predstavy o filantropii. Srdciarov, ktorí pomáhajú intuitívne, aj tých, ktorí sa snažia o čo najväčší spoločenský dopad. Lebo filantropia je pestrá a zďaleka nie je iba o rozdávaní peňazí. Veríme, že sa tento podcast stane inšpiráciou a pomôže k filantropii pritiahnuť ďalších väčších darcov.

Impact Talks je zaradený do kategórie Biznis, Non-Profit.

Impact Talks je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú PREČO PRÁVE ONI?, Sedem rokov v debete, Ekonómia ľudskou rečou, Index, Inteligentné Investovanie.