Volám sa Jana a cez túto reláciu vám chcem odkryť svet influencer marketingu, ktorý spoznávam už viac ako 9 rokov – dlhšie ako sa tento pojem začal používať na Slovensku. Vďaka awardu BLOGER ROKA, ktorý som vymyslela a organizovala 4 roky, som sa stretla s mnohými tvorcami obsahu, ale aj značkami, ktoré vycítili príležitosť v tomto segmente. V podcaste Influencer marketing od a po zet pre vás vyberám špeciálnych hostí, vďaka ktorým nahliadnete do sveta influencerov. Príjemné počúvanie. Jana Malaga, špecialistka na influencer a content marketing, Contedy (Content Agency s.r.o.)

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 2. 9. 2022 info

Priemerná dĺžka epizódy je 27 minút

Epizódy

episode thumbnail

Influencer marketing trendy 2024

V najnovšej epizóde podcastu sa s Janou Malaga pozrieme na top 3 trendy v influencer marketingu pre rok 2024: TikTok…

V najnovšej epizóde podcastu sa s Janou Malaga pozrieme na top 3 trendy v influencer marketingu pre rok 2024: TikTok…

Influencer marketing od a po zet - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Volám sa Jana a cez túto reláciu vám chcem odkryť svet influencer marketingu, ktorý spoznávam už viac ako 9 rokov - dlhšie ako sa tento pojem začal používať na Slovensku. Vďaka awardu BLOGER ROKA, ktorý som vymyslela a organizovala 4 roky, som sa stretla s mnohými tvorcami obsahu, ale aj značkami, ktoré vycítili príležitosť v tomto segmente. V podcaste Influencer marketing od a po zet pre vás vyberám špeciálnych hostí, vďaka ktorým nahliadnete do sveta influencerov. Príjemné počúvanie. Jana Malaga, špecialistka na influencer a content marketing, Contedy (Content Agency s.r.o.)

Influencer marketing od a po zet je zaradený do kategórie Biznis, Marketing.

Influencer marketing od a po zet je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Inteligentné Investovanie, Ekonómia ľudskou rečou, buzzworld by gabo & peťo, Index, Zlé peniaze, dobrý život - Juraj Karpiš.