Podcast o inováciách a startupoch, do ktorého si pozývame zaujímavých hostí, ktorí vám prezradia, ako premeniť svoj nápad na úspešný podnikateľský projekt. Dozvieš sa mnohé zaujímavé informácie od úspešných startupistov a podnikateľov, ktoré pomôžu možno aj tebe prekonať zdanlivo neprekonateľné prekážky. Inšpiruj sa tými najlepšími, počúvaj Inovačné kreslo.

Web podcastu

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 17. 2. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 28 minút

Epizódy

episode thumbnail

Inovačné Kreslo no.1 – Peter Breyl

Do historicky prvého podcastu Inovačného kresla sme si nemohli pozvať nikoho iného ako riaditeľa Inovačného centra Košického kraja Peťa Breyla,…

Do historicky prvého podcastu Inovačného kresla sme si nemohli pozvať nikoho iného ako riaditeľa Inovačného centra Košického kraja Peťa Breyla,…

Inovačné kreslo - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Podcast o inováciách a startupoch, do ktorého si pozývame zaujímavých hostí, ktorí vám prezradia, ako premeniť svoj nápad na úspešný podnikateľský projekt. Dozvieš sa mnohé zaujímavé informácie od úspešných startupistov a podnikateľov, ktoré pomôžu možno aj tebe prekonať zdanlivo neprekonateľné prekážky. Inšpiruj sa tými najlepšími, počúvaj Inovačné kreslo.

Inovačné kreslo je zaradený do kategórie Biznis, Vzdelávanie.

Inovačné kreslo je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Ekonómia ľudskou rečou, Index, Inteligentné Investovanie, Zlé peniaze, dobrý život - Juraj Karpiš, Mentalita Foundera.