V tejto časti podcastu INSIGHT FROM BUSINESS sa s nami o svoj príbeh podelil Pavol Bankovich, zakladateľ a spolumajiteľ spoločnosti SHARKAM B&B CATERING. Palo riadi jednu z top cateringových spoločností na Slovensku. Pri nástupe do školy sa s otcom dohodol na dvoch pravidlách a chalan z Petržalky po rokoch tvrdej práce robil najväčšie a najvýznamnejšie eventy. Či to mali byť RUN DMC s ich KFC požiadavkou, Hillary Clinton alebo anglická kráľovná. Vžijete sa do kože cateringovej firmy, keď vám na historicky najväčšom evente vypadne dodávateľ a máte len pár hodín na vyriešenie situácie. Palo tiež popíše ako sa mu upravil pohľad na úspech a kde vidí budúcnosť svojej firmy, ale tiež nových trendov v oblasti gastra. V neposlednom rade bude reč aj o ľuďoch a ako sa im darí mať silný tím.

Video: Celá časť / Full episode (YouTube):

https://youtu.be/0BPbwMswP4U

SHARKAM B&B CATERING

https://www.sharkam.eu/

Čo robím / What I do:

https://bio.link/lubohomola/

Čo robím / What I do:

[SK] V Synerta Personnel pomáham firmám nájsť správnych kandidátov. S tímom PRIVATE UNITY investujem do menších a stredných firiem. Pomáham urobiť transformačné zmeny a uspieť. Iným umožňujem realizovať synergické akvizície, pripravujem na odchod z firmy a jej úspešný predaj. Táto kombinácia perspektív ľudí a biznisu ma neskutočne baví. Je rovnaká ako život, stále sa meniaca, niekedy brutálne neúprosná. Ale vždy oceňujúca, keď zo stavu nula tvoríte niečo zmysluplné. 

[EN] At Synerta Personnel, I help businesses to find the right candidates. With PRIVATE UNITY team, I invest in smaller and mid-sized companies. I help make transformational changes and succeed. For others, I help with synergistic acquisitions, exits with successful company sale. I find this combination of people and business perspectives incredibly satisfying. It is the same as life, ever changing, sometimes brutally relentless. But always rewarding when you create something meaningful out of nothing.

INSIGHT FROM BUSINESS moderuje Lubo Homola, Managing Director v personálnej agentúre Synerta Personnel a investičnej a poradenskej spoločnosti PRIVATE UNITY.

Lubo Homola (LinkedIn profile):

https://www.linkedin.com/in/lubohomola

E-mail: [email protected]

Synerta Personnel referencie:

https://www.synertapersonnel.com/

PRIVATE UNITY | Growth Equity Management

https://www.PrivateUnity.com