Marketingové podcasty s marketérmi, podnikateľmi a viac či menej známými ľudmi sú určené pre každého koho zaujíma cestovanie digitálnym marketingom. Online a offline stretnutia nájdeš každý mesiac live na mojom Instagrame @digitalnamarketerka alebo na Spotify.
Inšpiruj sa, získaj nové informácie a nápady, ktoré ti pomôžu vpred v tvojom podnikaní alebo na ceste digitálnym marketigom.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 17. 9. 2022 info

Priemerná dĺžka epizódy je 31 minút

Epizódy

Marketingová polhodinka s DigiKávou - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Marketingové podcasty s marketérmi, podnikateľmi a viac či menej známými ľudmi sú určené pre každého koho zaujíma cestovanie digitálnym marketingom. Online a offline stretnutia nájdeš každý mesiac live na mojom Instagrame @digitalnamarketerka alebo na Spotify. Inšpiruj sa, získaj nové informácie a nápady, ktoré ti pomôžu vpred v tvojom podnikaní alebo na ceste digitálnym marketigom.

Marketingová polhodinka s DigiKávou je zaradený do kategórie Biznis, Marketing.

Marketingová polhodinka s DigiKávou je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Forbes 30 pod 30, buzzworld by gabo & peťo, Index, Ekonómia ľudskou rečou, Michal Truban Podcast.