Súhlasili by ste s tým, že prevažná väčšina ľudí vo vašom okolí nie je spokojných so svojím životom? Dôvod je jednoduchý. Majú obmedzujúce presvedčenia a návyky, ktoré ich brzdia. Takéto návyky má každý z nás v profesnom aj osobnom živote. Možno aj vy sa práve teraz potýkate s nedostatkom sebadôvery a sebavedomia. Možno sa znížila vaša schopnosť dosahovať osobné a profesionálne ciele, prežívate viac stresu, úzkosti alebo dokonca máte sklony k depresii. V našom podcaste LIFE CODE INSTITUTE vám prezradíme konkrétne návody, ktoré môžete okamžite zapracovať do svojho života.

Web podcastu

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 24. 4. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 23 minút

Epizódy

episode thumbnail

2. Ako paradigmy ovplyvňujú náš život a ako to zmeniť?

Okolie, v ktorom sa pohybujeme, ovplyvňuje naše rozhodovanie a správanie sa v určitých situáciách. Málo ľudí však vie, že najviac…

Okolie, v ktorom sa pohybujeme, ovplyvňuje naše rozhodovanie a správanie sa v určitých situáciách. Málo ľudí však vie, že najviac…

episode thumbnail

1. Povedal mi: „Čo čakáte? Máte nízke sebavedomie.“

Keď nezmeníte niečo na sebe, nezmení sa ani vaše okolie.

Keď nezmeníte niečo na sebe, nezmení sa ani vaše okolie.

LIFE CODE INSTITUTE - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Súhlasili by ste s tým, že prevažná väčšina ľudí vo vašom okolí nie je spokojných so svojím životom? Dôvod je jednoduchý. Majú obmedzujúce presvedčenia a návyky, ktoré ich brzdia. Takéto návyky má každý z nás v profesnom aj osobnom živote. Možno aj vy sa práve teraz potýkate s nedostatkom sebadôvery a sebavedomia. Možno sa znížila vaša schopnosť dosahovať osobné a profesionálne ciele, prežívate viac stresu, úzkosti alebo dokonca máte sklony k depresii. V našom podcaste LIFE CODE INSTITUTE vám prezradíme konkrétne návody, ktoré môžete okamžite zapracovať do svojho života.

LIFE CODE INSTITUTE je zaradený do kategórie Biznis, Kariéra, Podnikanie.

LIFE CODE INSTITUTE je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Ekonómia ľudskou rečou, Inteligentné Investovanie, Index, Zlé peniaze, dobrý život - Juraj Karpiš, Marketingová päťminútovka.