Eliška Remešová je psychoterapeutka, blogerka, ktorá bojuje za destigmatizáciu psychoterapie, spoluautorka terapeutického dennika Duša na mieste a zároveň mama. Tvrdí, že láska je schopnosť, v ktorej sa vieme zlepšovať a tak sme ju vyspovedali o tom, ako na to. 

Pozreli sme sa na to, čo je to láska a prečo sa nám tak často spája s bolesťou. Hovorli sme tiež o tom, ako sa naše vzťahy menia, keď sa staneme rodičmi a prečo je potrebné vedieť správne komunikovať a vyjednávať o svojich potrebách.

Bavili sme sa tiež o tom, ako to vyzerá na párovej terapii, o dôležitosti prípravy nielen na dieťa, ale aj na rodičovstvo a filozofovali sme aj o tom ako sme vnímali vzťahy kedysi a aké nároky máme na vzťahy teraz.

Eliška je éterická bytosť s nohami pevne na zemi a tak aj tento rozhovor je duši lahodiaci a zároveň plný konkrétnych situácií, ktoré prinášajú kopu inšpirácie pre podporu našich rodčovstvom ošľahaných vzťahov.

______________________

V úvode podcastu sa dozviete ako u svojich detí rozvíjať finančnú gramotnosť pomocou VÚB účtu pre Juniorov. https://www.vub.sk/juniorbanking/

Ak máte doma nádejného bajkera alebo pretekára na odrážadle, pozrite si nový slovenský start up Bike UP, kde si môžete prenajať kvalitný detský bicykel alebo odrážadlo. Viac na www.bikeup.rent