Asi väčšina mám sa pri téma 'pauza' pousmeje – čo je pauza? cudzie slovo? Ako keby bolo spraviť si pauzu niečo blízske kriminálnej aktivite :). 

Pritom dopriať si z času na čas pauzu je tak elementárne a dôležité na to, aby sme načerpali síl a boli vôbec schopné čeliť každodenným povinnostiam ako mama. 
Ak totiž stále fungujeme a nemáme možnosť si oddýchnuť, nielen, že to bude vplývať na naše správanie (zbytočne agresívne reakcie, neprimerané reagovanie na bežné problémy, hádky či kričanie kde by to situácia ani nevyžadovala) ale takisto môže takéto zanedbávanie možnosti tela sa zregenerovať viesť až k burn-out.

Takže ruku na srdce – chcete aby si vás deti pamätali ako večne vystresovanú, nervóznu a vyhecovanú mamu, čo na nich nemala čas alebo skôr takú, ktorá má čas a možnosti sa venovať ich problémom? My máme moc toto rozhodnúť, nikdo iný to za nás neurobí.

Ako spravne riešiť tému pauzy, konkrétne tipy ako si ich plánovať aby sme ich zvládli zaradiť do nášho kolobehu, to sa dozviete v tomto diely podcastl 

Ak vás môj podcast zaujal, nezabudnite ma navštíviť tiež na mojej stránke – www.mamatalks.sk

Takisto ma nájdete na sociálnych sieťach, či už na instagrame alebo facebooku.

Teším sa na vašu návštevu.