Dobré pre ekonomiku, ale nie pre rast miezd – to je predpoveď guvernéra Rezervnej Banky Austrálie Phillipa Loweho, pokiaľ ide o migráciu.
Tvrdí, že zatiaľ čo najvyššia miera migrácie v Austrálii pomohla podporiť ekonomiku, v niektorých prípadoch to ponechalo podniky bez motivácie vzdelávať miestnych pracovníkov.
Výbor pre hospodársky rozvoj Austrálie však tvrdí, že analýza údajov o migrácii dokazuje opak.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 27. 7. 2021 info

Priemerná dĺžka epizódy je 4 minút

Odborníci tvrdia, že zotavenie Austrálie po pandemii by mohlo utrpieť vylúčením kvalifikovaných migr - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Dobré pre ekonomiku, ale nie pre rast miezd - to je predpoveď guvernéra Rezervnej Banky Austrálie Phillipa Loweho, pokiaľ ide o migráciu. Tvrdí, že zatiaľ čo najvyššia miera migrácie v Austrálii pomohla podporiť ekonomiku, v niektorých prípadoch to ponechalo podniky bez motivácie vzdelávať miestnych pracovníkov. Výbor pre hospodársky rozvoj Austrálie však tvrdí, že analýza údajov o migrácii dokazuje opak.

Odborníci tvrdia, že zotavenie Austrálie po pandemii by mohlo utrpieť vylúčením kvalifikovaných migr je zaradený do kategórie Biznis, Manažment.

Odborníci tvrdia, že zotavenie Austrálie po pandemii by mohlo utrpieť vylúčením kvalifikovaných migr je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Ekonómia ľudskou rečou, Index, Inteligentné Investovanie, Zlé peniaze, dobrý život - Juraj Karpiš, buzzworld by gabo & peťo.