Štátna opera prináša podcast venovaný (nielen) opernému umeniu.
Dramaturgička Alžbeta Lukáčová sa každé dva týždne zhovára so zaujímavými hosťami a hosťkami o témach z prostredia operného divadla, o dianí vo svete súčasnej opery, operety či tanca a ponúka aj výhľad do histórie. Diskutuje o každodennosti i exkluzívnych umeleckých produkciách a tituloch, ktoré prináša kamenné divadlo. Podcast je určený každému, kto má chuť spoznať chuť opery ako živého, životaschopného a komunikatívneho umenia.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 23. 2. 2021 info

Priemerná dĺžka epizódy je 34 minút

Epizódy

Opera Viva! - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Štátna opera prináša podcast venovaný (nielen) opernému umeniu. Dramaturgička Alžbeta Lukáčová sa každé dva týždne zhovára so zaujímavými hosťami a hosťkami o témach z prostredia operného divadla, o dianí vo svete súčasnej opery, operety či tanca a ponúka aj výhľad do histórie. Diskutuje o každodennosti i exkluzívnych umeleckých produkciách a tituloch, ktoré prináša kamenné divadlo. Podcast je určený každému, kto má chuť spoznať chuť opery ako živého, životaschopného a komunikatívneho umenia.

Opera Viva! je zaradený do kategórie Umenie, Muzické umenie.

Opera Viva! je zaradený do kategórie Umenie. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú ŽRÚTI, Predané, SND – Sme Národné, Podgast by Čoje, DOM podcast.