V najnovšej epizóde nášho podcastu sa ponoríme do sveta dlhodobého vzdelávania, v ktorom vidíme najväčší potenciál pre trvalé zmeny vo firme. Možnosť ísť v témach hlbšie, mať čas zamyslieť sa nad koreňom problémov, vlastným nastavením a hodnotami a takpovediac môcť si koncepty “prežuť” a aplikovať v praxi sa z našej skúsenosti jednorázovým školením dosiahnuť nedá. 

Dlhodobé školenia poskytujú priestor na získanie nielen hlbších poznatkov, ale aj na zmenu postojov, ktoré môžu viesť k zlepšeniu procesov, vzťahov, firemnej klímy a prinavráteniu ľudskosti. 

Jedným z takýchto vzdelávaní je podľa nás aj naša vlajková loď, rozvojový program pre autentických lídrov s názvom Večerná škola. Okrem autenticity si počas tohto vzdelávania účastníci prechádzajú témami ako asertívna komunikácia, riešenie konfliktov a vytváranie bezpečného pracovného prostredia. 

Domča a Čajsi bližšie rozoberú obsah jednotlivých modulov programu a tiež výhody nielen pre lídrov, majiteľov firiem ale aj každého, kto sa pohybuje v pracovnom prostredí. 

Prečítaj si viac o programe Večerná škola: 

https://otvorenahra.sk/autenticky-lider-v-agilnom-prostredi/

Podnicast podcast o Večernej škole:  

Časť 1: https://open.spotify.com/episode/1GP8RP7yxGXKtstECVsxxs?si=963bcf92bd6e480d

Časť 2: https://open.spotify.com/episode/5wcaF6TBYlnaqKZixADAEQ?si=fcfc3c26422648e2

Časť 3: https://open.spotify.com/episode/4ovTpJTWK0MKFcdFcBwWAl?si=46ee4f7f260c447c

Sleduj nás:

web: https://otvorenahra.sk/

Facebook: https://www.facebook.com/otvorenahra

Instagram: https://www.instagram.com/otvorenahra.sk/

Linked-In: http://bit.ly/3EQDdkT