Podcast Slovenskej národnej galérie vás vtiahne do aktuálnych aj nadčasových tém z oblasti umenia a kultúry a zo zákulisia galerijnej praxe. Kurátorky SNG Petra Hanáková, Eva S. Kotláriková a Alexandra Tamásová vám každý tretí týždeň prinesú rozhovory s charizmatickými hostkami a hosťami. Dajte si SNG do uší, nech ste kdekoľvek!

Partnerom podcastu je spoločnosť KIA, pre ktorú je umenie inšpiráciou.

Nechcete poznať SNG len z počutia? Prihláste sa na odber nášho newslettra na www.sng.sk.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 16. 10. 2021 info

Priemerná dĺžka epizódy je 59 minút

Epizódy

episode thumbnail

Zbierať a darovať

V roku 2018 sa na slovenskej kultúrnej scéne odohrala na naše pomery nevídaná udalosť. Po rokoch spolupráce sa rodina súkromných…

V roku 2018 sa na slovenskej kultúrnej scéne odohrala na naše pomery nevídaná udalosť. Po rokoch spolupráce sa rodina súkromných…

Podcast SNG - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Podcast Slovenskej národnej galérie vás vtiahne do aktuálnych aj nadčasových tém z oblasti umenia a kultúry a zo zákulisia galerijnej praxe. Kurátorky SNG Petra Hanáková, Eva S. Kotláriková a Alexandra Tamásová vám každý tretí týždeň prinesú rozhovory s charizmatickými hostkami a hosťami. Dajte si SNG do uší, nech ste kdekoľvek! Partnerom podcastu je spoločnosť KIA, pre ktorú je umenie inšpiráciou. Nechcete poznať SNG len z počutia? Prihláste sa na odber nášho newslettra na www.sng.sk.

Podcast SNG je zaradený do kategórie Umenie, Výtvarné umenie.

Podcast SNG je zaradený do kategórie Umenie. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú ŽRÚTI, Rutina, How I Met My Architect, Publixing - Slovenské a české audioknihy, ArtDialóg.