Vitajte pri počúvaní podcastov Mladí – ďalšom z projektov občianskeho združenia Mladí, ktorý sa spoločne s iniciatívami Mladí proti fašizmu a Mladí za klímu, projektom Správy Mladí a sociálnou sieťou Dúhy.sk bude venovať témam, ktoré našu spoločnosť spájajú i rozdeľujú.

Budeme otvárať otázky, ktoré sú výzvami i podporou pre súčasné liberálnodemokratické, proeurópske a proatlantické smerovanie našej krajiny. Budeme sa venovať témam týkajúcim sa našej budúcnosti i súčasnosti. Témam, ovplyvňujúcich nás i naše okolie.

A to všetko jazykom a spôsobom blízkym predovšetkým nám, mladým.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 8. 11. 2021 info

Priemerná dĺžka epizódy je 34 minút

Epizódy

Podcasty Mladí - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Vitajte pri počúvaní podcastov Mladí - ďalšom z projektov občianskeho združenia Mladí, ktorý sa spoločne s iniciatívami Mladí proti fašizmu a Mladí za klímu, projektom Správy Mladí a sociálnou sieťou Dúhy.sk bude venovať témam, ktoré našu spoločnosť spájajú i rozdeľujú. Budeme otvárať otázky, ktoré sú výzvami i podporou pre súčasné liberálnodemokratické, proeurópske a proatlantické smerovanie našej krajiny. Budeme sa venovať témam týkajúcim sa našej budúcnosti i súčasnosti. Témam, ovplyvňujúcich nás i naše okolie. A to všetko jazykom a spôsobom blízkym predovšetkým nám, mladým.

Podcasty Mladí je zaradený do kategórie Biznis, Non-Profit.

Podcasty Mladí je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Ekonómia ľudskou rečou, Forbes 30 pod 30, PREČO PRÁVE ONI?, Index, Eshopový kráľ.