Ahojte, sme Samo a Marco, startupisti z Košíc. V našom podcaste sa zameriame na reálnu cestu startupov od začiatku, prvotného nápadu až po postupnú realizáciu, nastavenie si cieľov… No nechceme aby to bolo suché a nudné, a iné ako to vidíte na Instagrame alebo vo Forbse, pretože to je také pozlátko, špička ľadovca, kde vidíte iba tie pekné veci – výsledky. My vás chceme motivovať, aby ste sa nebáli riskovať, aby ste skúšali nové veci, prípadne vyskúšať vlastné projekty. Uvidíte necenzurovaný svet startupov, bez pozlátka :).

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 4. 8. 2023 info

Priemerná dĺžka epizódy je 23 minút

Epizódy

episode thumbnail

Tech news: Aké trendy priniesol rok 2023?

Ahojte! V novom roku Vám prajeme veľa úspechov a sily ísť za svojimi cieľmi, nápadmi a zlepšovaním seba samého :)….

Ahojte! V novom roku Vám prajeme veľa úspechov a sily ísť za svojimi cieľmi, nápadmi a zlepšovaním seba samého :)….

Biznis factchecked - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Ahojte, sme Samo a Marco, startupisti z Košíc. V našom podcaste sa zameriame na reálnu cestu startupov od začiatku, prvotného nápadu až po postupnú realizáciu, nastavenie si cieľov... No nechceme aby to bolo suché a nudné, a iné ako to vidíte na Instagrame alebo vo Forbse, pretože to je také pozlátko, špička ľadovca, kde vidíte iba tie pekné veci - výsledky. My vás chceme motivovať, aby ste sa nebáli riskovať, aby ste skúšali nové veci, prípadne vyskúšať vlastné projekty. Uvidíte necenzurovaný svet startupov, bez pozlátka :).

Biznis factchecked je zaradený do kategórie Biznis, Podnikanie.

Biznis factchecked je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú PREČO PRÁVE ONI?, Sedem rokov v debete, Index, Ekonómia ľudskou rečou, buzzworld by gabo & peťo.