Každú stredu vstúpte do zákulisia práce uznávanej psychologičky a párovej terapeutky Lenky Pavukovej Rušarovej a autorky obľúbeného podcastu o duševnom zdraví Nevyhorení Zuzky Šifra Matuščákovej. V Prítomí rozoberajú vaše otázky, príbehy, rôzne životné peripetie a spoločne s vami hľadajú spôsoby, ako ich zvládnuť a vyjsť z nich o kúsok múdrejší a odolnejší. Bez poúčania a instantných rád, no s dávkou porozumenia, súcitu a najmä viery, že tu môžeme byť pre seba navzájom. Prítomie je bezpečný priestor pre zdieľanie a podporu vo vlastnom prežívaní.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 20. 3. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 39 minút

Epizódy

episode thumbnail

8. Prvé lásky: Mám rodinu, no objavil sa tu muž z minulosti, ku ktorému mám stále blízko

"Stretli sme sa po 15 rokoch a zistili sme, že k sebe máme stále blízko. On ma svoju rodinu, ja…

"Stretli sme sa po 15 rokoch a zistili sme, že k sebe máme stále blízko. On ma svoju rodinu, ja…

Prítomie - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Každú stredu vstúpte do zákulisia práce uznávanej psychologičky a párovej terapeutky Lenky Pavukovej Rušarovej a autorky obľúbeného podcastu o duševnom zdraví Nevyhorení Zuzky Šifra Matuščákovej. V Prítomí rozoberajú vaše otázky, príbehy, rôzne životné peripetie a spoločne s vami hľadajú spôsoby, ako ich zvládnuť a vyjsť z nich o kúsok múdrejší a odolnejší. Bez poúčania a instantných rád, no s dávkou porozumenia, súcitu a najmä viery, že tu môžeme byť pre seba navzájom. Prítomie je bezpečný priestor pre zdieľanie a podporu vo vlastnom prežívaní.

Prítomie je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú URGENŤÁCI, Nevyhorení, MUDr.Ovačka PODCAST Borisa Bajera, Bez omáčok s Michalom Páleníkom, Sexuálna výchova.