Zaujímavosti zo sveta nehnuteľností, rady a tipy pri predaji a kúpe rodinného domu či bytu vyplývajúce z našich takmer už dvadsať ročných skúseností na trhu, ale aj inšpiratívne rozhovory z každodenného života. To sú oblasti, ktorým sa venuje MARTIN ČAPO PODCAST.

V rozhovoroch so CEO realitnej kancelárie Riešime bývanie a odborníkom na nehnuteľnosti, Martinom Čapom, sa dozviete nielen užitočné a cenné informácie z oblasti realít, ale vypočujete si aj jeho názory na rôzne ďalšie témy, ktoré vám postupne predstavíme.

Podcast vychádza každý druhý štvrtok a moderuje ho Lucia Gáborová.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 1. 1. 1970 info

Priemerná dĺžka epizódy je 29 minút

Epizódy

MARTIN ČAPO PODCAST - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Zaujímavosti zo sveta nehnuteľností, rady a tipy pri predaji a kúpe rodinného domu či bytu vyplývajúce z našich takmer už dvadsať ročných skúseností na trhu, ale aj inšpiratívne rozhovory z každodenného života. To sú oblasti, ktorým sa venuje MARTIN ČAPO PODCAST. V rozhovoroch so CEO realitnej kancelárie Riešime bývanie a odborníkom na nehnuteľnosti, Martinom Čapom, sa dozviete nielen užitočné a cenné informácie z oblasti realít, ale vypočujete si aj jeho názory na rôzne ďalšie témy, ktoré vám postupne predstavíme. Podcast vychádza každý druhý štvrtok a moderuje ho Lucia Gáborová.

MARTIN ČAPO PODCAST je zaradený do kategórie Biznis.

MARTIN ČAPO PODCAST je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Ekonómia ľudskou rečou, Index, Inteligentné Investovanie, buzzworld by gabo & peťo, Forbes 30 pod 30.