"Keď mi na plot nastriekali slovo buzna, vtedy som prišiel o domov. Neuvedomil som si to hneď, až odstupom času, že ja tam nechcem bývať. Vytesnil som to a začal som riešiť ako dom predať," hovorí František "Fero Joke" Košarišťan o tom prečo sa rozhodol predať svoj dom na Záhorí a odsťahovať sa späť do Bratislavy.
"Ja už mám normálne úzkosť, keď idem otvoriť instagram. Že čo to zas tam bude, komu budem musieť odpísať. Reálne to prestávam robiť, a zisťujem, že to nastavenie instagramu je troška choré a začínam sa z toho vymaňovať. Pochopil som, že to pre mňa nie je zdravé. Ak sa necítim na to, aby som natáčal videá, tak do toho nejdem," hovorí Fero o svojom vzťahu k sociálnym sieťam, ktoré ho živia.
V akej fáze je jeho predaj domu? Ako reagovali susedia, keď zverejnil, že sa chce odsťahovať? Ako sa stará o svoje psychické zdravie? A bude robiť aj pred voľbami satirické videá o politike? Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s komikom Františkom Košarišťanom alias Ferom Jokeom.

📣 Hlasujte za svoj obľúbený podcast v prvom ročníku Orange Podcast roka 2023 na www.podcastroka2023.sk. Projekt ďalej podporujú: ESET, Httpool, Fun rádio, TV Markíza, SITA a okto.digital.

Newsletter Zuzany Kovačič Hanzelovej: ⁠https://komentare.sme.sk/t/9122/zkh-pise⁠ 

 – 

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na [email protected]

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na ⁠sme.sk/podcasty⁠ 

– 

Podporte vznik podcastu Rozhovory ZKH a kúpte si digitálne predplatné ⁠SME.sk⁠ na ⁠sme.sk/podcast⁠ 

– 

Odoberajte aj denný newsletter ⁠SME.sk⁠ s najdôležitejšími správami na ⁠sme.sk/suhrnsme⁠ 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Rozhovory ZKH.