Naše každodenné nakladanie s peniazmi ovplyvňuje, aký žijeme život. Nikto nás to ale nenaučil. Podcast Sedem rokov v debete prináša skutočné príbehy o peniazoch, z ktorých sa viete poučiť, inšpirovať, alebo ich využiť. Ak ste aj vy zažili niečo zaujímavé a poučné, napíšte mi na [email protected] a možno aj vy budete mojím hosťom. Tento podcast vzniká v spolupráci s portálom skpodcasty.sk, kde nájdete všetky slovenské podcasty a informácie o nich.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 28. 4. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 27 minút

Epizódy

Sedem rokov v debete - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Naše každodenné nakladanie s peniazmi ovplyvňuje, aký žijeme život. Nikto nás to ale nenaučil. Podcast Sedem rokov v debete prináša skutočné príbehy o peniazoch, z ktorých sa viete poučiť, inšpirovať, alebo ich využiť. Ak ste aj vy zažili niečo zaujímavé a poučné, napíšte mi na [email protected] a možno aj vy budete mojím hosťom. Tento podcast vzniká v spolupráci s portálom skpodcasty.sk, kde nájdete všetky slovenské podcasty a informácie o nich.

Sedem rokov v debete je zaradený do kategórie Biznis.

Sedem rokov v debete je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Ekonómia ľudskou rečou, Index, Zlé peniaze, dobrý život - Juraj Karpiš, Inteligentné Investovanie, Mentalita Foundera.