Linka pre odber prémiového obsahu (nezabudni zakliknúť Prihlásiť sa na odber e‑mailov od autora). 

⁠https://podcasters.spotify.com/pod/show/petra-kovacikova/subscribe

Podcasty na Patreone:

https://www.patreon.com/spanielcina_jednoducho

Ahojte! Dnes som vás chcela všetkých srdečne pozdraviť. No a ako by to bolo keby sme sa ešte aj niečo spolu nenaučíli? Takže dnes ešte v skratke, ako zaželať peknú dovolenku/prázdniny v španielčine.

Ak rada, alebo rád počúvaš moje podcasty, budem rada za akúkoľvek spätnú väzbu. Či už ohodnotením podcastu, pekným komentárom,

alebo srdiečkom na instagrame.

ĎAKUJEM

Vitajte na mojom vzdelávaciom podcaste, kde preskúmame fascinujúci svet španielčiny a jej nekonečné možnosti. Pre tých, ktorí sa práve začínajú zoznamovať s touto úžasnou rečou, som pripravila niečo špeciálne – kurz španielčiny pre začiatočníkov online na podcaste. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, tento kurz vám umožní začať vašu jazykovú púť pohodlne zo svojho domova.

Všetci vieme, že začiatky môžu byť náročné, ale s mojou Školou pre začiatočníkov sa stanú príjemnými a zábavnými. Budem Vás sprevádzať krok za krokom, aby ste získali pevné základy v španielčine a mohli sa ďalej jazykovo rozvýjať.

Ak hľadáte rýchlu a ľahkú cestu k ovládnutiu španielského jazyka, moje Kurzy španielskeho jazyka v podcaste je pre vás ideálnym riešením. V prémiovom obsahu podcastu získaš prístup k viac ako 270 lekciám s viac ako 1500 minútami. Lekcie pravidelne pribúdajú. 

Taktiež ponúkam osobné online kurzy španielčiny

NOVINKA: Ak si začiatočník a máš level 0, A1, môžeš si u mňa rezervovať cez email alebo instagram súkromné online lekcie španielčiny.

Os deseo un buen día y nos escuchamos la próxima vez.

Petra

Španielčina pre samoukov

Linka pre odber prémiového obsahu (nezabudni zakliknúť Prihlásiť sa na odber e‑mailov od autora

⁠⁠https://podcasters.spotify.com/pod/show/petra-kovacikova/subscribe⁠⁠

youtube:

⁠⁠https://www.youtube.com/@Spanielcina-Jednoducho⁠⁠

Instagram:

⁠⁠https://www.instagram.com/spanielcina_jednoducho/⁠⁠

Môj email: 

[email protected]