Vitajte v Business Lounge, kde otvárame dvere do sveta úspešného podnikania. Tento podcast je vaším sprievodcom po inšpiratívnych príbehoch podnikateľov, ktorí prekonali výzvy a dosiahli vrchol. Každá epizóda prináša hĺbkové rozhovory so skúsenými lídrami, inovátormi a profesionálmi, ktorí zdieľajú svoje tajomstvá úspechu a praktické rady pre každodenný biznis život.

Pridajte sa k nám a objavte:

Skutočné príbehy o vzostupoch a pádoch v podnikaní
Inšpiratívne rozhovory, ktoré vás nabudia na akciu
Efektívne stratégie a tipy pre váš biznis
Silný mindset a motiváciu na dosiahnutie vašich cieľov

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 3. 6. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 43 minút

Epizódy

The Business Lounge with Mark kokincak - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Vitajte v Business Lounge, kde otvárame dvere do sveta úspešného podnikania. Tento podcast je vaším sprievodcom po inšpiratívnych príbehoch podnikateľov, ktorí prekonali výzvy a dosiahli vrchol. Každá epizóda prináša hĺbkové rozhovory so skúsenými lídrami, inovátormi a profesionálmi, ktorí zdieľajú svoje tajomstvá úspechu a praktické rady pre každodenný biznis život. Pridajte sa k nám a objavte: Skutočné príbehy o vzostupoch a pádoch v podnikaní Inšpiratívne rozhovory, ktoré vás nabudia na akciu Efektívne stratégie a tipy pre váš biznis Silný mindset a motiváciu na dosiahnutie vašich cieľov

The Business Lounge with Mark kokincak je zaradený do kategórie Biznis.

The Business Lounge with Mark kokincak je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Ekonómia ľudskou rečou, Index, Inteligentné Investovanie, Zlé peniaze, dobrý život - Juraj Karpiš, Mentalita Foundera.