V TOWER Finance sme vytvorili podcast pre všekých ľudí, ktorí tužia vydať sa na cestu sebarozvoja, úspechu a podnikania.

Som Andrej a pozývam ťa počúvať rozhovory s ľuďmi, ktorí už svoju cestu k úspechu našli a s najlepšími lektormi, ktorí ti poskytnú praktické rady a nástroje pre tvoj osobný a profesionálny rast.

Počúvaj TOWER Podcast a inšpiruj sa príbehmi, ktoré ti ukážu, ako môžeš žiť život podľa svojich predstáv.

Instagram: https://www.instagram.com/towerpodcast/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC2YDb5zUHSqbfpCey1REnVw
Facebook: https://www.facebook.com/groups/21681171146485

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 14. 2. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 56 minút

Epizódy

TOWER Podcast - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . V TOWER Finance sme vytvorili podcast pre všekých ľudí, ktorí tužia vydať sa na cestu sebarozvoja, úspechu a podnikania. Som Andrej a pozývam ťa počúvať rozhovory s ľuďmi, ktorí už svoju cestu k úspechu našli a s najlepšími lektormi, ktorí ti poskytnú praktické rady a nástroje pre tvoj osobný a profesionálny rast. Počúvaj TOWER Podcast a inšpiruj sa príbehmi, ktoré ti ukážu, ako môžeš žiť život podľa svojich predstáv. Instagram: https://www.instagram.com/towerpodcast/ Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC2YDb5zUHSqbfpCey1REnVw Facebook: https://www.facebook.com/groups/21681171146485

TOWER Podcast je zaradený do kategórie Biznis, Podnikanie.

TOWER Podcast je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Ekonómia ľudskou rečou, Index, Zlé peniaze, dobrý život - Juraj Karpiš, Inteligentné Investovanie, Mentalita Foundera.