Trade Talk je podcast, v ktorom sa dozviete zaujímavé informáci o obchodovaní na finančných trhoch, investovaní a mnoho ďalšieho. Chýbať nemôžu zaujímaví hostia, ktorý majú vždy k vybranej problematike čo povedať. Viac informácii o tomto projekte sa dozviete na stránke tradecamp.sk

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 12. 8. 2021 info

Priemerná dĺžka epizódy je 47 minút

Epizódy

episode thumbnail

#1: Chyby začínajúcich traderov

V prvej epizóde Trade Talk sa pozrieme na najčastejšie chyby začínajúcich traderov a prečo by ste sa im mali vyvarovať….

V prvej epizóde Trade Talk sa pozrieme na najčastejšie chyby začínajúcich traderov a prečo by ste sa im mali vyvarovať….

Trade Talk - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Trade Talk je podcast, v ktorom sa dozviete zaujímavé informáci o obchodovaní na finančných trhoch, investovaní a mnoho ďalšieho. Chýbať nemôžu zaujímaví hostia, ktorý majú vždy k vybranej problematike čo povedať. Viac informácii o tomto projekte sa dozviete na stránke tradecamp.sk

Trade Talk je zaradený do kategórie Biznis, Investovanie.

Trade Talk je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Forbes 30 pod 30, buzzworld by gabo & peťo, Index, Ekonómia ľudskou rečou, Michal Truban Podcast.