Vitamíny hrajú kľúčovú úlohu v našom celkovom zdraví a pohode. Napriek tomu mnohí z nás o nich vieme iba málo. V podcaste „Vitamínová abeceda“ preskúmame fascinujúci svet mikroživín, ktoré nám poskytujú energiu, podporujú náš imunitný systém a udržujú optimálnu funkciu nášho tela. Pozrieme sa na najnovšie vedecké objavy, naučíme sa, ako správna strava môže zaistiť optimálny príjem vitamínov a podelíme sa o tipy, ako integrovať vitamínovú rovnováhu do každodenného života. O vitamínoch sa Viktória Lancošová bude rozprávať s biochemikom, doc. Pavlom Blažíčkom. Pripojte sa k nám a získajte informácie, ktoré vám pomôžu lepšie porozumieť svojmu telu a posunúť svoj životný štýl k zdravšiemu a energickejšiemu JA. „Vitamínová abeceda“ je nielen podcast, ale aj sprievodca na ceste k vášmu optimálnemu zdraviu.

kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 24. 1. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 17 minút

Epizódy

episode thumbnail

Vitamín K | Cievy ochraňuje pred skostnatením, vhodný je najmä pre ženy po menopauze

Vitamín K je dôležitý pre naše kosti, cievy a krvotvorbu, je rozpustný v tuku a existuje v dvoch typoch (K1…

Vitamín K je dôležitý pre naše kosti, cievy a krvotvorbu, je rozpustný v tuku a existuje v dvoch typoch (K1…

episode thumbnail

Vitamín F | Samostatne neexistuje, jeho zastúpenie v rybách ohrozujú mikroplasty

Vitamín F ako taký neexistuje. Známy je skôr ako omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. A keďže ide o esenciálne tuky,…

Vitamín F ako taký neexistuje. Známy je skôr ako omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. A keďže ide o esenciálne tuky,…

Vitamínová abeceda - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Vitamíny hrajú kľúčovú úlohu v našom celkovom zdraví a pohode. Napriek tomu mnohí z nás o nich vieme iba málo. V podcaste "Vitamínová abeceda" preskúmame fascinujúci svet mikroživín, ktoré nám poskytujú energiu, podporujú náš imunitný systém a udržujú optimálnu funkciu nášho tela. Pozrieme sa na najnovšie vedecké objavy, naučíme sa, ako správna strava môže zaistiť optimálny príjem vitamínov a podelíme sa o tipy, ako integrovať vitamínovú rovnováhu do každodenného života. O vitamínoch sa Viktória Lancošová bude rozprávať s biochemikom, doc. Pavlom Blažíčkom. Pripojte sa k nám a získajte informácie, ktoré vám pomôžu lepšie porozumieť svojmu telu a posunúť svoj životný štýl k zdravšiemu a energickejšiemu JA. "Vitamínová abeceda" je nielen podcast, ale aj sprievodca na ceste k vášmu optimálnemu zdraviu.

Vitamínová abeceda je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes, Výživa.

Vitamínová abeceda je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú URGENŤÁCI, Nevyhorení, MUDr.Ovačka PODCAST Borisa Bajera, Bez omáčok s Michalom Páleníkom, Sexuálna výchova.