Vitamíny hrajú kľúčovú úlohu v našom celkovom zdraví a pohode. Napriek tomu mnohí z nás o nich vieme iba málo. V podcaste „Vitamínová abeceda“ preskúmame fascinujúci svet mikroživín, ktoré nám poskytujú energiu, podporujú náš imunitný systém a udržujú optimálnu funkciu nášho tela. Pozrieme sa na najnovšie vedecké objavy, naučíme sa, ako správna strava môže zaistiť optimálny príjem vitamínov a podelíme sa o tipy, ako integrovať vitamínovú rovnováhu do každodenného života. O vitamínoch sa Viktória Lancošová bude rozprávať s biochemikom, doc. Pavlom Blažíčkom. Pripojte sa k nám a získajte informácie, ktoré vám pomôžu lepšie porozumieť svojmu telu a posunúť svoj životný štýl k zdravšiemu a energickejšiemu JA. „Vitamínová abeceda“ je nielen podcast, ale aj sprievodca na ceste k vášmu optimálnemu zdraviu.

kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 24. 1. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 23 minút

Epizódy

Vitamínová abeceda - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Vitamíny hrajú kľúčovú úlohu v našom celkovom zdraví a pohode. Napriek tomu mnohí z nás o nich vieme iba málo. V podcaste "Vitamínová abeceda" preskúmame fascinujúci svet mikroživín, ktoré nám poskytujú energiu, podporujú náš imunitný systém a udržujú optimálnu funkciu nášho tela. Pozrieme sa na najnovšie vedecké objavy, naučíme sa, ako správna strava môže zaistiť optimálny príjem vitamínov a podelíme sa o tipy, ako integrovať vitamínovú rovnováhu do každodenného života. O vitamínoch sa Viktória Lancošová bude rozprávať s biochemikom, doc. Pavlom Blažíčkom. Pripojte sa k nám a získajte informácie, ktoré vám pomôžu lepšie porozumieť svojmu telu a posunúť svoj životný štýl k zdravšiemu a energickejšiemu JA. "Vitamínová abeceda" je nielen podcast, ale aj sprievodca na ceste k vášmu optimálnemu zdraviu.

Vitamínová abeceda je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes, Výživa.

Vitamínová abeceda je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Nevyhorení, MUDr.Ovačka PODCAST Borisa Bajera, Bez omáčok s Michalom Páleníkom, Break the Rules podcast s Nikou Vujisić, Vizita.