Vonku to síce vyzerá na pokročilú jar, no nenechajte sa okabátiť. Je ešte len začiatok februára a s ním aj prvý Petržalský kompas roka 2024, ktorý vám prináša to najdôležitejšie zo života na zelenom sídlisku.
Prehľad uplynulých dvanástich mesiacov nám prostredníctvom svojej zaujímavej štatistiky poskytli naše kolegyne z matriky.
Rezidentskou zónou v rámci Petržalského parkovacieho systému je po novom i celá zóna Háje 1. O tom, ktoré ulice sa pridali do rodiny PPS, vrátane ďalších užitočných informácií a kontaktov nám v tomto diele priblížili kolegovia z referátu statickej dopravy.
S cieľom poskytnúť bezpečie nielen návštevníkom kultúrnych zariadení Petržalky pribudlo v našej mestskej časti niekoľko defibrilátorov. Kde všade ich nájdete a prečo sa ich nemusí báť použiť ani obyčajný smrteľník?
Za sebou máme aj vychýrený XXII. Petržalský maškarný ples. Návštevníci z jeho atmosféry žijú isto dodnes. No pre tých, ktorí sa ho tento nezúčastnili, máme aspoň nespochybniteľné dôkazy. Veríme, že poslúžia aj ako motivácia do budúceho ročníka.

Záver Petržalského kompasu už tradične patrí krátkym, takzvaným servisným správam, ktoré skrátka nesmiete prehliadnuť.