Rozhovory s inšpiratívnymi ženami, ktoré vedú veľký alebo malý biznis. Každá z nich je výnimočná. Má svoj príbeh, motiváciu, hodnoty a spôsob, akým zvláda svoje životné roly. Dôležité je, že tieto ženy uverili vo svoje schopnosti a majú odvahu ich naplno uplatniť. Vďaka tomu prinášajú do biznisu a spoločnosti novú hodnotu a rovnováhu. Započúvajte sa a inšpirujte sa.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 24. 4. 2019 info

Priemerná dĺžka epizódy je 51 minút

Epizódy

episode thumbnail

#31 Silvia Krpelanová, NOVINÁRKA

Miesto budovania kariéry sa počas celej koronakrízy staral o štyri deti, zatiaľ čo jeho žena od rána do večera pracovala….

Miesto budovania kariéry sa počas celej koronakrízy staral o štyri deti, zatiaľ čo jeho žena od rána do večera pracovala….

Zeny v biznise - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Rozhovory s inšpiratívnymi ženami, ktoré vedú veľký alebo malý biznis. Každá z nich je výnimočná. Má svoj príbeh, motiváciu, hodnoty a spôsob, akým zvláda svoje životné roly. Dôležité je, že tieto ženy uverili vo svoje schopnosti a majú odvahu ich naplno uplatniť. Vďaka tomu prinášajú do biznisu a spoločnosti novú hodnotu a rovnováhu. Započúvajte sa a inšpirujte sa.

Zeny v biznise je zaradený do kategórie Biznis, Manažment.

Zeny v biznise je zaradený do kategórie Biznis. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Forbes 30 pod 30, buzzworld by gabo & peťo, Index, Ekonómia ľudskou rečou, Michal Truban Podcast.