Neustále hľadajte, kým nenájdete miesto, kde sa cítite sami sebou a dobre. A kde môžete naplno uplatniť všetky svoje schopnosti a talent. Táto epizóda je totiž o tom, čo všetko sa dá dosiahnuť ak milujete svoj job.

Andrea je Basilová je spoluzakladateľkou start-upu Sensoneo https://sensoneo.com/sk/. Spolu s manželom vedú firmu, ktorá rieši smart manažment odpadov. Andrea má na starosti marketingovú komunikáciu, PR a HR. V Sensoneo pomáhajú mestám zvládnuť manažment odpadov vďaka zariadeniu na báze internetu vecí a vlastnému riešeniu inak, teda lepšie, efektívnejšie a za menej peňazí.

Po rokoch hľadania, našla Andrea v rodinnom biznise miesto, kde sa profesionálne a osobne cíti najlepšie. Aj preto, že robia veci podľa svojich predstáv. A darí sa im. Vďaka tímu, ktorým sa so svojim manželom obklopili a jedinečnému nápadu, ktorý vznikol a ďalej sa rozvíja na Slovensku. Dnes je Sensoneo globálnym (Európa, Amerika, Austrália, Ďaleký Východ, Nový Zéland) start-upom, ktorý má množstvo ocenení za inovácie (vrátane víťazstva v Innovation World-Cup Series). 

Enjoy!