Karin má biznis, ktorý v marci (tiež) zastavila kríza pandémie. Už niekoľko rokov sa venuje liečebným ajurvédskym pobytom na Srí Lanke. Spolupracuje najmä s malými klinikami, kde nejde o luxus, ale o skutočné liečenie.

Od marca tohto roka boli obdobia, kedy nemohla urobiť pre svojich klientov a svoj biznis vôbec nič. Akonáhle však bola prvá možnosť cestovať aspoň do susedných krajín, tak sa jej podarilo nadviazať spoluprácu s ajurvédskou klinikou v Maďarsku. Nie je to len dočasná náhrada. Našla takto aj alternatívu pre klientov, ktorí by ani za štandardných podmienok na Srí Lanku nevycestovali.

Karin má vyštudovanú marketingovú komunikáciu a tejto oblasti sa viac ako 13 rokov venovala v kreatívnej agentúre MUW/SAATCHI & SAATCHI a Telekome. Ten, kto ju pozná však vie, že jej silnou stránkou je nielen marketingová komunikácia. Karin vie majstrovsky skombinovať ľudí a príležitosti.:-) Ako sama hovorí: „Baví ma ľudí posúvať. Keď viem, že človek je niekde „tu“ a môže byť niekde inde.“ Aj preto našla v ajurvéde zmysel. Ajurvéda vám pomôže reštartovať telo aj ducha. Posunie vás ďalej. Keď máte totiž dostatok energie, alebo vyriešite dlhodobý zdravotný problém, aj ostatné veci vidíte v inom svetle a často sa vám aj otvoria úplne nové obzory. Karin to jednoducho nazýva: „vysypať smetiak“. A tento rok bol na „smeti“ skutočne štedrý.

https://ayurveda-srilanka.sk/referencie/