FitNation.sk podcast sa venuje témam zdravého životného štýlu.
Cez našu službu FitNation Kouč viete cvičiť aj v pohodlí domova pod dohľadom osobného trénera na diaľku.
V našom fitness centre FitNation v Bratislave zlepšujeme životný štandard profesionálnou starostlivosťou a individuálnym prístupom všetkým, ktorí sa rozhodli byť FIT.
Sme komunita osobných trénerov, ktorí vám pomôžu dosiahnuť vytúžené výsledky a splniť všetky vaše ciele a to efektívne a vo výbornej atmosfére!
Vyskúšajte prvý tréning zadarmo bez akýchkoľvek záväzkov! https://fitnation.sk

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 26. 2. 2020 info

Priemerná dĺžka epizódy je 24 minút

Epizódy

FitNation.sk – zdravý životný štýl - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . FitNation.sk podcast sa venuje témam zdravého životného štýlu. Cez našu službu FitNation Kouč viete cvičiť aj v pohodlí domova pod dohľadom osobného trénera na diaľku. V našom fitness centre FitNation v Bratislave zlepšujeme životný štandard profesionálnou starostlivosťou a individuálnym prístupom všetkým, ktorí sa rozhodli byť FIT. Sme komunita osobných trénerov, ktorí vám pomôžu dosiahnuť vytúžené výsledky a splniť všetky vaše ciele a to efektívne a vo výbornej atmosfére! Vyskúšajte prvý tréning zadarmo bez akýchkoľvek záväzkov! https://fitnation.sk

FitNation.sk – zdravý životný štýl je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes, Fitnes.

FitNation.sk – zdravý životný štýl je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Nevyhorení, MUDr.Ovačka PODCAST Borisa Bajera, Bez omáčok s Michalom Páleníkom, Break the Rules podcast s Nikou Vujisić, Sexuálna výchova.