Vitajte v podcaste Hovorme o tom, priestore, kde sa spolu hlboko ponárame do oblasti duševného zdravia. Som Zuzana Kaňuchová, vaša hostiteľka, zástankyňa konverzácií, na ktorých záleží. V každej epizóde skúmame zložitosť duševnej pohody, ponúkame pohľady, príbehy a rozhovory s odborníkmi na podporu zdravej duše.

Či už hľadáte praktické tipy starostlivosti o seba, chcete prelomiť stigmu sprevádzajúcu duševné zdravie alebo jednoducho chcete byť súčasťou komunity, ktorá si cení otvorený dialóg, ste na správnom mieste. Pridajte sa k nám a dovoľte nám navigovať vás prostredím emócií.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 22. 3. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 1 hodina a 26 minút

Hovorme o tom - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Vitajte v podcaste Hovorme o tom, priestore, kde sa spolu hlboko ponárame do oblasti duševného zdravia. Som Zuzana Kaňuchová, vaša hostiteľka, zástankyňa konverzácií, na ktorých záleží. V každej epizóde skúmame zložitosť duševnej pohody, ponúkame pohľady, príbehy a rozhovory s odborníkmi na podporu zdravej duše. Či už hľadáte praktické tipy starostlivosti o seba, chcete prelomiť stigmu sprevádzajúcu duševné zdravie alebo jednoducho chcete byť súčasťou komunity, ktorá si cení otvorený dialóg, ste na správnom mieste. Pridajte sa k nám a dovoľte nám navigovať vás prostredím emócií.

Hovorme o tom je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú Nevyhorení, MUDr.Ovačka PODCAST Borisa Bajera, Bez omáčok s Michalom Páleníkom, Break the Rules podcast s Nikou Vujisić, Vizita.