Kurz vďačnosti je audio-verzia video-kurzu o vďačnosti zo stránky happytarian.sk. Autorom je psychológ a bloger Aleš Bednařík. V kurze vďačnosti sa naučíte veľa nových vecí.
Čo je to vďačnosť? Budete prekvapení koľko má rozmerov.
Ako nám pomáha byť viac šťastnými? Veľa rôznymi spôsobmi.
Ako nám pomáha byť odolnejšími psychicky aj fyzicky? Je veľa zaujímavých výskumov o imunitnom systéme, zvládaní stresu a prežívaní zmysluplnosti života.
Kurz má 28 lekcií. Z toho sú 2/3 praktické cvičenia!
Takže sa naučíte najmä vďačnosť rozvíjať a robiť ju rôznymi spôsobmi. A vďačnosť sa stane súčasťou vášho života aj osobnosti.

Epizódy

Nenašli sa žiadne epizódy

Kurz vďačnosti – ukážky z audio-knihy - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Kurz vďačnosti je audio-verzia video-kurzu o vďačnosti zo stránky happytarian.sk. Autorom je psychológ a bloger Aleš Bednařík. V kurze vďačnosti sa naučíte veľa nových vecí. Čo je to vďačnosť? Budete prekvapení koľko má rozmerov. Ako nám pomáha byť viac šťastnými? Veľa rôznymi spôsobmi.Ako nám pomáha byť odolnejšími psychicky aj fyzicky? Je veľa zaujímavých výskumov o imunitnom systéme, zvládaní stresu a prežívaní zmysluplnosti života.Kurz má 28 lekcií. Z toho sú 2/3 praktické cvičenia!Takže sa naučíte najmä vďačnosť rozvíjať a robiť ju rôznymi spôsobmi. A vďačnosť sa stane súčasťou vášho života aj osobnosti.

Kurz vďačnosti – ukážky z audio-knihy je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes, Mentálne zdravie.

Kurz vďačnosti – ukážky z audio-knihy je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú URGENŤÁCI, Nevyhorení, Bez omáčok s Michalom Páleníkom, MUDr.Ovačka PODCAST Borisa Bajera, Vizita.