Vitajte pri sledovaní novej relácie Moja diéta, ktorá vzniká v spolupráci v televíziou TV Doktor. Moje meno je Petronela Forišek Paulová, som nutričná terapeutka a vedkyňa a zaoberám sa predovšetkým výživou v rámci prevencie ochorení, manažmentu obezity a liečebnou výživou pacientov. Výživa je jedným z najdôležitejších aspektov zdravia a úprava stravovania a vhodná diéta je pri mnohých ochoreniach nevyhnutnou súčasťou liečby. Možno sa práve o svojej diéte dozviete viac v tejto relácii, kde si pozývam zaujímavých hostí, a to nielen odborníkov, ale aj pacientov s ich osobnými skúsenosťami.

Web podcastu

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 16. 2. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 26 minút

Epizódy

episode thumbnail

Osobná skúsenosť s mentálnou anorexiou

"Ničila ma, a pritom sa tvárila, že ma ľúbi. A ja som pri hľadaní vlastnej sebahodnoty bola ochotná obetovať aj…

"Ničila ma, a pritom sa tvárila, že ma ľúbi. A ja som pri hľadaní vlastnej sebahodnoty bola ochotná obetovať aj…

Moja diéta - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Vitajte pri sledovaní novej relácie Moja diéta, ktorá vzniká v spolupráci v televíziou TV Doktor. Moje meno je Petronela Forišek Paulová, som nutričná terapeutka a vedkyňa a zaoberám sa predovšetkým výživou v rámci prevencie ochorení, manažmentu obezity a liečebnou výživou pacientov. Výživa je jedným z najdôležitejších aspektov zdravia a úprava stravovania a vhodná diéta je pri mnohých ochoreniach nevyhnutnou súčasťou liečby. Možno sa práve o svojej diéte dozviete viac v tejto relácii, kde si pozývam zaujímavých hostí, a to nielen odborníkov, ale aj pacientov s ich osobnými skúsenosťami.

Moja diéta je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes.

Moja diéta je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú URGENŤÁCI, Nevyhorení, MUDr.Ovačka PODCAST Borisa Bajera, Bez omáčok s Michalom Páleníkom, Sexuálna výchova.