Prečo kolagén nie je žiadnym zázrakom ani skratkou k zdraviu? Prečo by ste sa mali dať zaočkovať proti chrípke? A ako je to s vitamínmi a čo má imunita spoločné s črevnou mikroflórou?

Redaktorka denníka SME Denisa Prokopčáková sa v podcaste Vizita bude so svojimi hostkami a hosťami rozprávať o zdraví aj o chorobách, o tom, čo funguje aj čo nefunguje alebo kedy vám predajcovia liečivých zázrakov len obyčajne klamú.

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 20. 9. 2022 info

Priemerná dĺžka epizódy je 40 minút

episode thumbnail

Vizita – nový podcast o zdraví denníka SME

Prečo kolagén nie je žiadnym zázrakom ani skratkou k zdraviu? Prečo by ste sa mali dať zaočkovať proti chrípke? A…

Prečo kolagén nie je žiadnym zázrakom ani skratkou k zdraviu? Prečo by ste sa mali dať zaočkovať proti chrípke? A…

Epizódy

Vizita - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Prečo kolagén nie je žiadnym zázrakom ani skratkou k zdraviu? Prečo by ste sa mali dať zaočkovať proti chrípke? A ako je to s vitamínmi a čo má imunita spoločné s črevnou mikroflórou? Redaktorka denníka SME Denisa Prokopčáková sa v podcaste Vizita bude so svojimi hostkami a hosťami rozprávať o zdraví aj o chorobách, o tom, čo funguje aj čo nefunguje alebo kedy vám predajcovia liečivých zázrakov len obyčajne klamú.

Vizita je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes.

Vizita je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú URGENŤÁCI, Nevyhorení, MUDr.Ovačka PODCAST Borisa Bajera, Bez omáčok s Michalom Páleníkom, Sexuálna výchova.