Myslím, že každá žena si zaslúži prístup k informáciám, aby mohla urobiť slobodné rozhodnutie. Som Zuzana Kaduková, pohybová terapeutka a tvorkyňa Trinity Conceptu a v podcaste ME TIME ti prinášam to, čo možno práve teraz hľadáš. Informácie podložené výskumom, ale i alternatívne pohľady na ženské témy týkajúce sa tvojho fyzického i mentálneho zdravia. Vypočuj si ako vnímam ženské zdravie cez svoje skúsenosti a prácu so stovkami žien. Spoznaj inšpiratívne príbehy a nauč sa niečo nové od odborníkov, ktorí budú mojími hosťami. Momentálne žijem na Bali a som obklopená zaujímavými osobnosťami, preto budú niektoré epizódy aj v anglickom jazyku. Pozri si náš instagram @trinity.concept alebo web www.3nityconcept.com

Ďakujem, že si tu somnou. 

Web podcastu, kontaktný email

Kategórie:

Tento podcast vychádza od 26. 1. 2024 info

Priemerná dĺžka epizódy je 1 hodina a 2 minút

Epizódy

episode thumbnail

#2 – „Prečo je panvové dno zázrak?“

Ako navnímať panvové dno? Prečo je dôležité spojenie a s čím táto časť nášho tela súvisí? V #2 epizóde bez…

Ako navnímať panvové dno? Prečo je dôležité spojenie a s čím táto časť nášho tela súvisí? V #2 epizóde bez…

ME TIME - informácie o podcaste

Za tvorbou podcastu stojí . Myslím, že každá žena si zaslúži prístup k informáciám, aby mohla urobiť slobodné rozhodnutie. Som Zuzana Kaduková, pohybová terapeutka a tvorkyňa Trinity Conceptu a v podcaste ME TIME ti prinášam to, čo možno práve teraz hľadáš. Informácie podložené výskumom, ale i alternatívne pohľady na ženské témy týkajúce sa tvojho fyzického i mentálneho zdravia. Vypočuj si ako vnímam ženské zdravie cez svoje skúsenosti a prácu so stovkami žien. Spoznaj inšpiratívne príbehy a nauč sa niečo nové od odborníkov, ktorí budú mojími hosťami. Momentálne žijem na Bali a som obklopená zaujímavými osobnosťami, preto budú niektoré epizódy aj v anglickom jazyku. Pozri si náš instagram @trinity.concept alebo web www.3nityconcept.comĎakujem, že si tu somnou. 

ME TIME je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes.

ME TIME je zaradený do kategórie Zdravie a fitnes. Aktuálne najpopulárnješími podcastmi v tomto žánri sú URGENŤÁCI, Nevyhorení, Bez omáčok s Michalom Páleníkom, Skupinová Terapia, MUDr.Ovačka PODCAST Borisa Bajera.